Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Świnna Poręba

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

420 000 zł2 600 m² 161,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, o nieregularnym kształcie. Działka o sporej powierzchni, bo ponad 26 arów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 uzbrojone działki budowlane Świnna Poręba, blisko Wadowic i Jeziora Mucharskiego Oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Świnna Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

589 000 zł309 m² 1 906,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowy 6 pokojowy komfortowy dom w wolnostojący z niesamowitym widokiem w pobliżu Jeziora Mucharskiego, świnna Poręba, powiat Wadowicki o powierzchni 209 m użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 uzbrojone działki budowlane - Świnna Poręba, blisko Wadowic i Jeziora Mucharskiego Oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Świnna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w centrum wsi Świnna Poręba działka budowlana o pow. 13 arów, szerokość ok 26 metrów. Nieruchomość otoczona z dwóch stron niewielkim laskiem, w pobliżu domów. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 200 m² 309,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu zainwestowanie w nieruchomość z ogromnym potencjałem położoną w odległości pieszego spacerku od Jeziora Mucharskiego w miejscowości Świnna Poręba; działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Świnna Poręba,małopolskie

230 000 zł1 975 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto urocze miejsce w otoczeniu malowniczych gór i Jeziora Mucharskiego. Działka o powierzchni 1975 m2 we wsi Świnna Poręba - gmina Mucharz, położonej na opadających do Przełomu Skawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Świnna Poręba,małopolskie

599 000 zł144,13 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świnna Poręba,małopolskie

692 000 zł158,50 m² 4 365,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 387 m²

Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o założeniu rodziny, ale brakuje Ci własnego miejsca? A może już jesteście taką rodziną i codziennie borykacie się z brakiem przestrzeni? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

690 000 zł3 857 m² 178,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3857 m2 w miejscowości Świnna Poręba. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Działka w kształcie prostokąta, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

249 000 zł1 531 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w Świnnej Porębie. Działka o powierzchni 15,31 ara, w całości położona w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

200 000 zł798 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,98 ara, położona w prestiżowej, okolicy wadowic, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość z dostępem do mediów: prąd, woda. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +2 km

399 000 zł1 900 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o pow.1900 m2, nieopodal Jeziora Mucharskiego w zacisznym ustronnym miejscu w sąsiedztwie lasu i luźnej zabudowy letniskowej i mieszkaniowej. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +3 km

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po 60.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 12 ar, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajdującą się w obszarze oznaczonym symbolem mn- tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

1 200 000 zł3 600 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

399 000 zł1 316 m² 303,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży widokowej działki budowlanej - inwestycyjnej o powierzchni 13.16 arów , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

1 250 000 zł8 100 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 81ar, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajdującą się w obszarze oznaczonym symbolem mn- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

600 000 zł6 300 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 63, 41 ar, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajdującą się w obszarze oznaczonym symbolem mn- tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

348 000 zł2 500 m² 139,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie, do zaoferowania posiadam piękna działkę widokową, zlokalizowaną w Beskidzie Małym. Z działki roztacza się uwodzicielski widok na Babią Górę i okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

455 000 zł1 600 m² 284,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu działkę z widokiem na jezioro Mucharskie. Lokalizacja: działka położona w miejscowości Jaszczurowa nad Jeziorem Mucharskim, obok miejscowości takich jak Wadowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z widokiem na Babią Górę Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (pensjonat/hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Świnna Poręba +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

200 000 zł1 200 m² 166,67 zł/m²

 

 

 

Świnna Poręba,małopolskie

949 000 zł160 m² 5 916,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa cena! zadzwoń: współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując dom z naszą pomocą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

165 780 zł921 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Świnna Poręba zaledwie 9 minut od Wadowic i 5 minut od jeziora. Trzy wspaniałe działki budowlane na sprzedaż. Pięknie położone z widokiem na góry. Spokój cisza - luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

183 150 zł1 221 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka przy nie wielkim lesie. Widok na góry, spokój cisza przy luźnej zabudowie innych domów. Gaz na działce pozostałe media w drodze. Piękne miejsce na dom - twój dom. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

995 000 zł160 m² 6 203,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

.Rodzinny dom z dużą działką! Malownicze otoczenie | Świnna Poręba | Mucharz zadzwoń: współpracując z homeon biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

235 000 zł1 975 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka budowlana położona w Świnnej Porębie, w odległości 2km od korony Zapory. Działka w nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta, przylegająca do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

210 000 zł1 900 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę budowlaną położoną na lekkim skłonie, z widokiem na pasmo Beskidu Małego. Nieruchomość posiada dokładną powierzchnię 19,75 ara i w 99% jest położona w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świnna Poręba,małopolskie

1 249 000 zł160 m² 7 786,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

489 000 zł1 919 m² 254,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatową działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną złożoną z dwóch działek o łącznej powierzchni 19,19a zlokalizowanej w miejscowości Świnna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Świnna Poręba, w odległości ok 2.5 km od jeziora mucharskiego. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości ok 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

1 695 000 zł170 m² 9 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Opis nieruchomości działka 34a mn budownictwo jednor ogrodzenie panelowe całość brama automat, furtka +wideofon zadaszona okolica bezpośrednio przed i za domem las widok zadrzewione góry Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Świnna Poręba,małopolskie

489 000 zł1 919 m² 254,82 zł/m²

 

 

 

Świnna Poręba,małopolskie

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane położone w Świnnej Porębie - pow. od 6 do 12 arów. Grunty znajdują się przy drodze gminnej, w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

działka budowlana o pow ok 10000m2, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mucharskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

462 000 zł3 314 m² 139,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 30arów położona w Świnnej Porębie z pięknym widokiem na góry, blisko Jeziora Mucharskiego. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

190 000 zł1 914 m² 99,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Świnnej Porębie. Działka o powierzchni 19,14 ara, położona w malowniczej okolicy, w pobliżu zbiornika wodnego. Działka nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

170 000 zł1 100 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Świnna Poręba, w odległości ok 2.5 km od jeziora mucharskiego. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości ok 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

380 000 zł5 037 m² 75,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świnna Poręba ładna działka o pow. 50 ar z widokiem na góry. Działka uzbrojona prąd i woda, kanalizacja po drugiej stronie drogi. Działka w kształcie prostokąta z dojazdem.